4.jpg
„Poker představuje ty nejhorší znaky kapitalismu, které učinily z naší země (USA) světovou velmoc.“ - Walter Matthau
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Proč by vám dával někdo něco zadarmo?

To je jednoduché....obdržíte od PS bankroll zdarma zaregistrujete se pres ně na pokerovou hernu a budete hrát.
Z každé odehrané hry ( handy ) platíte herně poplatek ( rake ) z kterého se určité procento vrací zase PS zato že vás na hernu přivedlo. Takže pokud svůj bankroll hned neprohrajete, budete hru studovat a budete uspěšní tím prospěšnější budete i pro PS.

Pak jsou tu samozřejmě ještě gambleři kteří i když prohrávají budou dál posílat vlastní peníze
Kvíz- k čemu je to potřebné?
Splněním kvízu prokážete potenciál se stát dobrým pokerovým hráčem, alespoň teoreticky. Začátečníci se také naučí základní strategie, to znamená, že ihned po složení kvízu mohou usednout ke stolům a nehrozí jim, aby během chvíle vše prohráli.

Kvíz tu není jen proto, aby vám znepříjemňoval život; je tu od toho, aby mohli noví hráči obdržet v budoucnu startovní kapitál zdarma a nemuseli investovat své vlastní peníze, aniž by věděli, co dělají.

Startovní kapitál zdarma od PokerStrategy funguje, pouze pokud ho většina hráčů nepromrhá, ale chopí se této příležitosti a využijí tento kapitál k vytváření profitu.
Zjednodušeně řečeno dokud dostatečně nerozumíte hře, tak vám je bankroll zdarma k ničemu ( stejně ho prohrajete ). Nemůžete jednoduše vydělávat na něčem co neumíte, ikdybyste k tomu přistupovali sebelépe. Dlouhodobý úspěch rozhodně nezáleží na tom, jaký jsem měl kde rakeback a jaké jsem honil promo akce. Jediná cesta je studium.

Z $50 na $10.000 aneb VÝZVA PRO VŠECHNY

Celý humbuk spustil Cornie4ever když se rozhodl vybrat všechny svoje peníze z online heren a ponechat si pouze 50$ na PartyPokeru a pouze pomocí strategie na PokerStrategy z nich udělat v co nejkratším čase 10,000 USD a tak dokázat že to jde....připoj se i ty s padesátidolarovým bankrollem zdarma
- současnost - NL100SH
- 191334 hands
- bankrol 3228$
( průběh výzvy můžete sledovat na PS foru )

online poker


TOPlist

„Poker je... fascinující, nádherné a složité dobrodružství na širém moři lidské povahy.“ - David A. Daniel
img_9930_full-tilt-poker-commercial-legends-2011-july.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one