4.jpg
„Poker představuje ty nejhorší znaky kapitalismu, které učinily z naší země (USA) světovou velmoc.“ - Walter Matthau
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál
Annette Obrestad
CroppedImage320180-annette-obrestad-16807.jpg
Annette Obrestad se narodila v Sandne, v Norsku. Svou pokerovou kariéru začala se svým otcem, který ji naučil hrát 5karetní a 7karetní poker. Jak Annette stárla, o pokeru jako o své budoucí kariéře ji ani nenapadlo uvažovat a spíše se věnovala bowlingu. Jednoho dne při sledování bowlingového zápasu uviděla banner multipoker.com, rozhodla se založit si účet a hrát 7 Card Stud Hi/Lo za play money.

Annette tvrdí, že nikdy nevložila peníze do žádné online herny. O reálné peníze začala hrát až tehdy, když ji její matka nenechala použít svou kreditní kartu a Annette ještě neměla svou vlastní, tak začala hrát freerolly a vyhrála $9. Peníze se začaly množit a od září 2006 do února 2007, Annette vydělala více než $500,000 na PokerStars, $200,000 na Ultimate Bet a $136,000 v herně Full Tilt Poker.

I přes svůj nízký věk je Annette považována za jednu z nejvíce talentovaných pokerových hráček, patří na stejnou úroveň jako Annie Duke, Paul Wasicka a Jennifer Harman. Její největší vítězství se datuje do roku 2007, kde při zahajovacím turnaji WSOPE způsobila senzaci, když vyhrála a odnesla si $2,000,000 a stala se tak nejmladší nositelkou náramku pro vítěze World Series.

Nyní se Annette účastní pouze evropských turnajů, letos jí bude 21 let a bude tak moci v Americe už legálně hrát.

Veřejné mínění a pověst

Annette je opravdu soutěživá a nemá ráda prohrávání. Poukázala na to, že hrát poker pro ni už dávno není o penězích, že jí jde spíše o prestiž, a hrát bude tak dlouho, jak to jen bude možné. Na pokerových fórech má zdá se své příznivce i zaryté odpůrce. Mnoho mladých hráčů si její hry cení, zatímco jiní vyhledávájí kdejakou záminku, aby ji mohli shodit. To možná pramení z jejích častých poznámek na adresu svých soupeřů, kdy komentuje především jejich herní nedostatky, nebo prostě jen ze závisti, že se tato mladá dívka prosadila ve světě, kde dominují muži, a to samo o sobě svádí k diskuzím. Ať tak či onak, Anette do světového pokeru prostě patří!

Z $50 na $10.000 aneb VÝZVA PRO VŠECHNY

Celý humbuk spustil Cornie4ever když se rozhodl vybrat všechny svoje peníze z online heren a ponechat si pouze 50$ na PartyPokeru a pouze pomocí strategie na PokerStrategy z nich udělat v co nejkratším čase 10,000 USD a tak dokázat že to jde....připoj se i ty s padesátidolarovým bankrollem zdarma
- současnost - NL100SH
- 191334 hands
- bankrol 3228$
( průběh výzvy můžete sledovat na PS foru )

online poker


TOPlist

„Poker je... fascinující, nádherné a složité dobrodružství na širém moři lidské povahy.“ - David A. Daniel
img_9930_full-tilt-poker-commercial-legends-2011-july.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one