4.jpg
„Poker představuje ty nejhorší znaky kapitalismu, které učinily z naší země (USA) světovou velmoc.“ - Walter Matthau
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál
Phil Hellmuth - „Poker Brat“
PhilHellmuth2_Large_-2.jpg
Jen málokdo ho má rád. Naopak téměř každého odradí svých nevkusným egoistickým chováním. Přesto je pokerový bouřlivák Phil Hellmuth nejúspěšnějším hráčem pokeru na světě, alespoň co se týče počtu náramků za vítězství na turnajích WSOP.
Tento „Pokerový spratek“ se narodil v roce 1964 v Madisonu ve Wisconsinu. Poker pak začal hrát během univerzitních studií a hra ho naprosto pohltila. U stolů dokázal trávit celé hodiny, několik dní v týdnu a neslo to své ovoce. Až nashromáždil 20 tisíc dolarů, vypravil se mladý Phil Hellmuth do Las Vegas. Napoprvé se mu ovšem ještě nezadařilo a domů se vrátil bez peněz.
Phil Hellmuth: "Cry-Baby"
V rodném Wisconsinu ale znovu triumfoval a postupně budoval svůj bank, až našetřil tolik, aby se do Vegas vydal podruhé. To už šlo vše jako po másle. Už v roce 1988 při svém prvním turnaji WSOP turnaji se umístil na penězích, o rok později pak slavně zvítězil na Main Eventu. V heads-upu si poradil s tenkrát dvojnásobným obhájcem titulu Johnny Chanem a ve 24 letech se stal pokerový bouřlivák nejmladším vítězem Main Eventu WSOP v historii (jeho rekord už byl mezitím překonán).

Za dalších dvacet let nashromáždil Phil Hellmuth celkem 11 náramků, což je další rekord. Až za ním jsou staré pokerové legendy Doyle Brunson a Johnny Chan s deseti vítěznými turnaji WSOP. V čem se však nejúspěšnějšímu hráči pokeru, co se týče turnajů, nevede, jsou cash games. I podle svých slov na ně nemá odvahu.

I tak je Phil Hellmuth už na 10 milionech dolarů výdělků z pokeru. Zatím mu ale stále chybí triumf z World Poker Tour, kde byl zatím „jen“ dvakrát u finálového stolu.

Z $50 na $10.000 aneb VÝZVA PRO VŠECHNY

Celý humbuk spustil Cornie4ever když se rozhodl vybrat všechny svoje peníze z online heren a ponechat si pouze 50$ na PartyPokeru a pouze pomocí strategie na PokerStrategy z nich udělat v co nejkratším čase 10,000 USD a tak dokázat že to jde....připoj se i ty s padesátidolarovým bankrollem zdarma
- současnost - NL100SH
- 191334 hands
- bankrol 3228$
( průběh výzvy můžete sledovat na PS foru )

online poker


TOPlist

„Poker je... fascinující, nádherné a složité dobrodružství na širém moři lidské povahy.“ - David A. Daniel
img_9930_full-tilt-poker-commercial-legends-2011-july.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one